Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 10 msBeklenen toplam gol
2,72
En olası skor
0-1
%13
- Ev sahibi kazanır
- %19
- Beraberlik
- %23
- Deplasman kazanır
- %58
- Karşılıklı gol
- %50
- 1.5 üst
- %77
- 2.5 üst
- %52
- 3.5 üst
- %27
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 6.4 | 11 | 9.8 | 5.8 | 2.5 | 0.9 |
| 1 | 6.1 | 11 | 9.8 | 5.8 | 2.6 | 0.9 |
| 2 | 3.2 | 5.6 | 4.9 | 2.9 | 1.3 | 0.5 |
| 3 | 1.1 | 1.9 | 1.6 | 1.0 | 0.4 | 0.2 |
| 4 | 0.3 | 0.5 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere
Uyum 95%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Chelsea 1666.
- Leicester City iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
- Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1430 — 1666).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Leicester City 1430.
- Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Chelsea 1666.
- Leicester City iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
- Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Leicester City 1430.
- Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,00, Chelsea 1,77).
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,00, Chelsea 1,77).
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,00, Chelsea 1,77).
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,00, Chelsea 1,77).
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,00, Chelsea 1,77).
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,00, Chelsea 1,77).
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,00, Chelsea 1,77).
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,00, Chelsea 1,77).
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Leicester City son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Leicester City kalesini maçların %7'inde, Chelsea %7'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Leicester City için beklenen gol: 1,00.
- İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
- Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Leicester City için beklenen gol: 1,00.
- İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
- Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Leicester City için beklenen gol: 1,00.
- İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
- Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Chelsea için beklenen gol: 1,77.
- Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Chelsea için beklenen gol: 1,77.
- Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Chelsea için beklenen gol: 1,77.
- Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,77.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,77.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.