KuponperestV2
4 Ocak Çarşamba · 19:45
Leeds United
2-2Maç sonucu · İY 1-1
West Ham United

Kuponperest analizi

LUN%52Beraberlik%24WHA%24

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%76
Güven67/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1662, West Ham United 1577.
  • Leeds United iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,01

Beklenen gol (dep.)

1,14

Toplam beklenen gol

3,15

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1662, West Ham United 1577.
  • Leeds United iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1662 — 1577).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Leeds United 1662.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 2,01, West Ham United 1,14).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,85 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 2,01, West Ham United 1,14).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,85 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Leeds United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Leeds United son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Leeds United — West Ham United · Kuponperest