KuponperestV2
28 Mayıs Pazar · 16:30
Leeds United
1-4Maç sonucu · İY 0-1
Tottenham Hotspur

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

1,87

En olası skor

1-0

%19

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%36
1.5 üst
%54
2.5 üst
%29
3.5 üst
%12

Skor olasılık matrisi

012345
016113.90.90.20.0
118134.51.00.20.0
2107.32.60.60.10.0
34.02.81.00.20.00.0
41.10.80.30.10.00.0
50.30.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 72%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%60
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1653, Tottenham Hotspur 1582.
  • Leeds United iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1653 — 1582).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Leeds United 1653.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1653, Tottenham Hotspur 1582.
  • Leeds United iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Leeds United 1653.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%86
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,15, Tottenham Hotspur 0,70).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%59
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,15, Tottenham Hotspur 0,70).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,15, Tottenham Hotspur 0,70).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%15
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,15, Tottenham Hotspur 0,70).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,15, Tottenham Hotspur 0,70).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,15, Tottenham Hotspur 0,70).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Leeds United son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%69
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,15, Tottenham Hotspur 0,70).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Leeds United son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%85
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,15, Tottenham Hotspur 0,70).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Leeds United son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • Leeds United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • Leeds United kalesini maçların %23'inde, Tottenham Hotspur %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,70 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven63/100Orta risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 0,70.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Leeds United iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 0,70.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Leeds United iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven73/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 0,70.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Leeds United iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%50
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%62
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Leeds United — Tottenham Hotspur · Kuponperest