KuponperestV2
13 Mayıs Cumartesi · 12:30
Leeds United
2-2Maç sonucu · İY 1-1
Newcastle United

Kuponperest analizi

LUN%47Beraberlik%28NUN%24

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%58
Güven57/100Orta riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,48, Newcastle United 0,82).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Leeds United son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,48

Beklenen gol (dep.)

0,82

Toplam beklenen gol

2,30

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1653, Newcastle United 1626.
  • Leeds United iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1653 — 1626).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Leeds United 1653.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,48, Newcastle United 0,82).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,48, Newcastle United 0,82).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Leeds United son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • Leeds United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Leeds United — Newcastle United · Kuponperest