KuponperestV2
21 Şubat Cuma · 20:45
Lecce
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Udinese Calcio

Kuponperest analizi

LEC%25Beraberlik%20UCA%55

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%59
Güven42/100Yüksek riskModel uyumu 34%

Neden?

  • Udinese Calcio için beklenen gol: 2,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Lecce iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,02

Beklenen gol (dep.)

2,25

Toplam beklenen gol

3,28

En olası skor

1-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lecce 1507, Udinese Calcio 1546.
  • Lecce iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1546).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%55
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Lecce 1507.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Lecce 1,02, Udinese Calcio 2,25).
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Lecce 1,02, Udinese Calcio 2,25).
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Lecce son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • Lecce son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Lecce — Udinese Calcio · Kuponperest