KuponperestV2
28 Nisan Cuma · 18:30
Lecce
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Udinese Calcio

Kuponperest analizi

LEC%26Beraberlik%21UCA%54

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%60
Güven40/100Yüksek riskModel uyumu 27%

Neden?

  • Udinese Calcio için beklenen gol: 2,30.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Lecce iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,05

Beklenen gol (dep.)

2,30

Toplam beklenen gol

3,35

En olası skor

1-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lecce 1511, Udinese Calcio 1533.
  • Lecce iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1511 — 1533).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Lecce 1511.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Lecce 1,05, Udinese Calcio 2,30).
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Lecce 1,05, Udinese Calcio 2,30).
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Lecce son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • Lecce son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Lecce — Udinese Calcio · Kuponperest