KuponperestV2
23 Şubat Pazar · 17:15
Le Havre
1-4Maç sonucu · İY 0-1
Toulouse

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,23

En olası skor

1-2

%11

Ev sahibi kazanır
%16
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%63
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%82
2.5 üst
%62
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
04.18.79.36.73.61.5
14.39.29.97.13.81.6
22.34.95.23.72.00.9
30.81.71.81.30.70.3
40.20.50.50.30.20.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 70%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%84
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Toulouse 1633.
  • Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1492 — 1633).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Le Havre 1492.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Toulouse 1633.
  • Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Le Havre 1492.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Toulouse 2,14).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Toulouse 2,14).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Toulouse 2,14).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Toulouse 2,14).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Toulouse 2,14).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Toulouse 2,14).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Toulouse 2,14).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Toulouse 2,14).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven63/100Orta risk
  • Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven63/100Yüksek risk
  • Le Havre kalesini maçların %10'inde, Toulouse %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven68/100Orta risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven69/100Yüksek risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven77/100Yüksek risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven58/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Le Havre iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven56/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Le Havre iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven68/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Le Havre iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Le Havre — Toulouse · Kuponperest