KuponperestV2
4 Mayıs Cumartesi · 15:00
Le Havre
3-1Maç sonucu · İY 1-0
RC Strasbourg Alsace

Kuponperest analizi

LHA%23Beraberlik%23RST%54

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Le Havre 1492.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,29

Beklenen gol (dep.)

2,05

Toplam beklenen gol

3,34

En olası skor

1-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1492 — 1682).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Le Havre 1492.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,29, RC Strasbourg Alsace 2,05).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,29, RC Strasbourg Alsace 2,05).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven60/100Orta risk
  • Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Le Havre — RC Strasbourg Alsace · Kuponperest