KuponperestV2
17 Nisan Cumartesi · 18:00

Kuponperest analizi

LHA%23Beraberlik%25ODE%53

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Le Havre 1492.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,06

Beklenen gol (dep.)

1,64

Toplam beklenen gol

2,71

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Olympique de Marseille 1717.
  • Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1492 — 1717).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Le Havre 1492.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Olympique de Marseille 1,64).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Olympique de Marseille 1,64).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven59/100Orta risk
  • Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Le Havre — Olympique de Marseille · Kuponperest