KuponperestV2
8 Kasım Pazar · 17:15
Le Havre
17:15Matchday 10
Lorient

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,32

En olası skor

0-1

%16

Ev sahibi kazanır
%18
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%58
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%67
2.5 üst
%42
3.5 üst
%19

Skor olasılık matrisi

012345
09.515126.62.70.9
17.1119.24.92.00.6
22.64.23.41.80.70.2
30.71.10.80.50.20.1
40.10.20.20.10.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 70%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%82
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Lorient 1624.
  • Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1492 — 1624).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Le Havre 1492.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Lorient 1624.
  • Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Le Havre 1492.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 0,74, Lorient 1,61).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 0,74, Lorient 1,61).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 0,74, Lorient 1,61).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 0,74, Lorient 1,61).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 0,74, Lorient 1,61).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 0,74, Lorient 1,61).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 0,74, Lorient 1,61).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 0,74, Lorient 1,61).
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Le Havre kalesini maçların %10'inde, Lorient %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,74 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven55/100Orta risk
  • Le Havre için beklenen gol: 0,74.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • Le Havre için beklenen gol: 0,74.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven76/100Yüksek risk
  • Le Havre için beklenen gol: 0,74.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven68/100Düşük risk
  • Lorient için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Le Havre iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Le Havre iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven72/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Le Havre iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Le Havre — Lorient · Kuponperest