KuponperestV2
2 Mart Cumartesi · 20:30
Lazio Roma
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Roma

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

2,96

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%32
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%81
2.5 üst
%58
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.66.84.41.90.60.2
18.8117.23.11.00.2
27.39.35.92.50.80.2
34.05.13.21.40.40.1
41.62.11.30.60.20.0
50.50.70.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 81%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%88
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio Roma 1620, Roma 1822.
  • Lazio Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1822).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1822, Lazio Roma 1620.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio Roma 1620, Roma 1822.
  • Lazio Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1822, Lazio Roma 1620.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,64, Roma 1,27).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,64, Roma 1,27).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,64, Roma 1,27).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,64, Roma 1,27).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,64, Roma 1,27).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,64, Roma 1,27).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Lazio Roma son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,64, Roma 1,27).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Lazio Roma son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,64, Roma 1,27).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Lazio Roma son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven59/100Orta risk
  • Lazio Roma son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Lazio Roma kalesini maçların %27'inde, Roma %53'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven60/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Lazio Roma iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven37/100Yüksek risk
  • Roma için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Lazio Roma iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • Roma için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Lazio Roma iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lazio Roma — Roma · Kuponperest