KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 12:30
Lazio Roma
3-1Maç sonucu · İY 2-0
Cagliari Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,91

En olası skor

2-1

%12

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%79
2.5 üst
%57
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.45.22.70.90.20.0
110105.21.80.50.1
29.89.95.11.70.40.1
36.36.43.21.10.30.1
43.03.11.60.50.10.0
51.21.20.60.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 90%
Dixon-Coles%57
Monte Carlo%57
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio Roma 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • Lazio Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1602).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Lazio Roma 1620.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio Roma 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • Lazio Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Lazio Roma 1620.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,93, Cagliari Calcio 1,02).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,93, Cagliari Calcio 1,02).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,93, Cagliari Calcio 1,02).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,93, Cagliari Calcio 1,02).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,93, Cagliari Calcio 1,02).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,93, Cagliari Calcio 1,02).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Lazio Roma son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,93, Cagliari Calcio 1,02).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Lazio Roma son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 1,93, Cagliari Calcio 1,02).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Lazio Roma son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Lazio Roma son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Lazio Roma kalesini maçların %27'inde, Cagliari Calcio %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven71/100Düşük risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven58/100Orta risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven57/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Lazio Roma iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Lazio Roma iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Lazio Roma iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lazio Roma — Cagliari Calcio · Kuponperest