KuponperestV2
7 Ekim Pazar · 15:00
Lazio Roma
1-0Maç sonucu · İY 1-0
ACF Fiorentina

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

3,73

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%70
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%15
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%89
2.5 üst
%73
3.5 üst
%52

Skor olasılık matrisi

012345
02.62.61.40.50.10.0
16.57.13.81.30.40.1
28.69.24.91.70.50.1
37.58.04.31.50.40.1
44.95.22.81.00.30.1
52.62.71.50.50.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 67%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%63
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio Roma 1620, ACF Fiorentina 1605.
  • Lazio Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1605).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Lazio Roma 1620.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio Roma 1620, ACF Fiorentina 1605.
  • Lazio Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%37
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Lazio Roma 1620.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 2,61, ACF Fiorentina 1,07).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 2,61, ACF Fiorentina 1,07).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 2,61, ACF Fiorentina 1,07).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 2,61, ACF Fiorentina 1,07).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 2,61, ACF Fiorentina 1,07).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 2,61, ACF Fiorentina 1,07).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Lazio Roma son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 2,61, ACF Fiorentina 1,07).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Lazio Roma son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Lazio Roma 2,61, ACF Fiorentina 1,07).
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Lazio Roma son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven59/100Orta risk
  • Lazio Roma son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • Lazio Roma kalesini maçların %27'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven69/100Düşük risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 2,61.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%71
Güven57/100Orta risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 2,61.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%49
Güven58/100Yüksek risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 2,61.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven56/100Orta risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Lazio Roma iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Lazio Roma iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Lazio Roma iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lazio Roma — ACF Fiorentina · Kuponperest