KuponperestV2
16 Eylül Pazartesi · 21:45
Lazio
2-1Maç sonucu · İY 2-1
Hellas Verona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,87

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%80
2.5 üst
%55
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
05.56.03.51.30.40.1
19.5116.22.40.70.2
28.59.75.62.10.60.1
35.15.83.31.30.40.1
42.22.61.50.60.20.0
50.80.90.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 62%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%76
Elo gücü%91
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Hellas Verona 1427.
  • Lazio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1760 — 1427).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Lazio 1760.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Hellas Verona 1427.
  • Lazio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Lazio 1760.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,78, Hellas Verona 1,14).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,78, Hellas Verona 1,14).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,78, Hellas Verona 1,14).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,78, Hellas Verona 1,14).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven81/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,78, Hellas Verona 1,14).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven79/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,78, Hellas Verona 1,14).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Lazio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,78, Hellas Verona 1,14).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Lazio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,78, Hellas Verona 1,14).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Lazio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven68/100Orta risk
  • Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven68/100Orta risk
  • Lazio kalesini maçların %27'inde, Hellas Verona %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven81/100Düşük risk
  • Lazio için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven61/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven77/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven63/100Orta risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Lazio iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Lazio iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven82/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Lazio iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lazio — Hellas Verona · Kuponperest