Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 12 msBeklenen toplam gol
3,55
En olası skor
1-1
%10
- Ev sahibi kazanır
- %45
- Beraberlik
- %22
- Deplasman kazanır
- %33
- Karşılıklı gol
- %71
- 1.5 üst
- %88
- 2.5 üst
- %68
- 3.5 üst
- %47
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2.8 | 4.3 | 3.7 | 2.0 | 0.8 | 0.3 |
| 1 | 5.1 | 8.8 | 7.2 | 4.0 | 1.7 | 0.6 |
| 2 | 5.1 | 8.5 | 7.1 | 3.9 | 1.6 | 0.5 |
| 3 | 3.4 | 5.6 | 4.6 | 2.6 | 1.1 | 0.4 |
| 4 | 1.6 | 2.7 | 2.3 | 1.3 | 0.5 | 0.2 |
| 5 | 0.6 | 1.1 | 0.9 | 0.5 | 0.2 | 0.1 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — 2.5 üst
Uyum 86%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Lazio 1760, ACF Fiorentina 1612.
- Lazio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1760 — 1612).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Lazio 1760.
- ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Lazio 1760, ACF Fiorentina 1612.
- Lazio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Lazio 1760.
- ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,96, ACF Fiorentina 1,66).
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,96, ACF Fiorentina 1,66).
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,96, ACF Fiorentina 1,66).
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,96, ACF Fiorentina 1,66).
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,96, ACF Fiorentina 1,66).
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,96, ACF Fiorentina 1,66).
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Lazio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,96, ACF Fiorentina 1,66).
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Lazio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,96, ACF Fiorentina 1,66).
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Lazio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Lazio kalesini maçların %27'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %29'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Lazio için beklenen gol: 1,96.
- İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
- ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Lazio için beklenen gol: 1,96.
- İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
- ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Lazio için beklenen gol: 1,96.
- İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
- ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,66.
- Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
- Lazio iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,66.
- Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
- Lazio iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,66.
- Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
- Lazio iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,63.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,63.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.