KuponperestV2
29 Ocak Pazar · 18:00
Lazio
1-1Maç sonucu · İY 1-0
ACF Fiorentina

Kuponperest analizi

LAZ%45Beraberlik%23AFI%32

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%84
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,77, ACF Fiorentina 1,57).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

Beklenen gol (ev)

1,77

Beklenen gol (dep.)

1,57

Toplam beklenen gol

3,34

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1708, ACF Fiorentina 1618.
  • Lazio iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1708 — 1618).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1618, Lazio 1708.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,77, ACF Fiorentina 1,57).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,77, ACF Fiorentina 1,57).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • Lazio son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven53/100Orta risk
  • Lazio son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Lazio — ACF Fiorentina · Kuponperest