KuponperestV2
14 Aralık Cumartesi · 22:45
Juventus
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Venezia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,41

En olası skor

2-0

%16

Ev sahibi kazanır
%66
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%11
Karşılıklı gol
%37
1.5 üst
%71
2.5 üst
%42
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
08.95.21.60.30.00.0
1169.72.90.60.10.0
2158.82.60.50.10.0
39.05.41.60.30.00.0
44.12.50.70.10.00.0
51.50.90.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 98%
Dixon-Coles%89
Monte Carlo%89
Elo gücü%89
Ensemble sonucu%89

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Venezia 1457.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1457).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Juventus 1743.
  • Venezia deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%89
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Venezia 1457.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Juventus 1743.
  • Venezia deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,83, Venezia 0,60).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,83, Venezia 0,60).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,83, Venezia 0,60).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,83, Venezia 0,60).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,83, Venezia 0,60).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,83, Venezia 0,60).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,83, Venezia 0,60).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,83, Venezia 0,60).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%36
Güven64/100Yüksek risk
  • Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%64
Güven64/100Orta risk
  • Juventus kalesini maçların %47'inde, Venezia %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,60 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven73/100Düşük risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven60/100Orta risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven70/100Yüksek risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%44
Güven61/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,60.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,60.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven76/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,60.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,43.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,43.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Juventus — Venezia · Kuponperest