KuponperestV2
12 Şubat Pazartesi · 20:45
Juventus
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Udinese Calcio

Kuponperest analizi

JUV%53Beraberlik%22UCA%26

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%83
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Juventus için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,76

Beklenen gol (dep.)

1,24

Toplam beklenen gol

3,00

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Udinese Calcio 1546.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1546).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Juventus 1743.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,76, Udinese Calcio 1,24).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,76, Udinese Calcio 1,24).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Juventus — Udinese Calcio · Kuponperest