22 Aralık Cumartesi · 20:30
Kuponperest analizi
JUV%46Beraberlik%24ROM%30
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%84
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 74%
Neden?
- Juventus için beklenen gol: 1,68.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,68
Beklenen gol (dep.)
1,05
Toplam beklenen gol
2,73
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Roma 1822.
- Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1765 — 1822).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1822, Juventus 1765.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,68, Roma 1,05).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 1,92 gol attı, 1,02 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,68, Roma 1,05).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 1,92 gol attı, 1,02 gol yedi.
- Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).