KuponperestV2
2 Şubat Cumartesi · 20:30
Juventus
3-3Maç sonucu · İY 1-0
Parma Calcio 1913

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,44

En olası skor

1-0

%18

Ev sahibi kazanır
%76
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%7
Karşılıklı gol
%31
1.5 üst
%70
2.5 üst
%45
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.74.11.00.20.00.0
1178.42.00.30.00.0
2178.12.00.30.00.0
3115.31.30.20.00.0
45.32.60.60.10.00.0
52.11.00.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 82%
Dixon-Coles%92
Monte Carlo%93
Elo gücü%85
Ensemble sonucu%87

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Parma Calcio 1913 1536.
  • Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1765 — 1536).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Juventus 1765.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Parma Calcio 1913 1536.
  • Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Juventus 1765.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,96, Parma Calcio 1913 0,49).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,96, Parma Calcio 1913 0,49).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,96, Parma Calcio 1913 0,49).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,96, Parma Calcio 1913 0,49).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,96, Parma Calcio 1913 0,49).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,96, Parma Calcio 1913 0,49).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,96, Parma Calcio 1913 0,49).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,96, Parma Calcio 1913 0,49).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %31'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%65
Güven58/100Orta risk
  • Juventus kalesini maçların %47'inde, Parma Calcio 1913 %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %69'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,49 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven73/100Düşük risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven59/100Orta risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven68/100Yüksek risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%44
Güven44/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%10
Güven70/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven76/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%10
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Juventus — Parma Calcio 1913 · Kuponperest