KuponperestV2
30 Ekim Çarşamba · 22:45
Juventus
2-2Maç sonucu · İY 1-2
Parma Calcio 1913

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,42

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%69
2.5 üst
%44
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
09.16.52.40.60.10.0
115114.11.00.20.0
2139.33.40.80.20.0
37.05.11.90.50.10.0
42.92.10.80.20.00.0
51.00.70.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 99%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%84
Elo gücü%84
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Parma Calcio 1913 1543.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1543).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Juventus 1743.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Parma Calcio 1913 1543.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Juventus 1743.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,67, Parma Calcio 1913 0,74).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,67, Parma Calcio 1913 0,74).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,67, Parma Calcio 1913 0,74).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,67, Parma Calcio 1913 0,74).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,67, Parma Calcio 1913 0,74).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,67, Parma Calcio 1913 0,74).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,67, Parma Calcio 1913 0,74).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,67, Parma Calcio 1913 0,74).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven59/100Orta risk
  • Juventus kalesini maçların %47'inde, Parma Calcio 1913 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,74 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven73/100Düşük risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven59/100Orta risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven71/100Yüksek risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven55/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,74.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven74/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,74.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven75/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,74.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Juventus — Parma Calcio 1913 · Kuponperest