KuponperestV2
25 Mayıs Cumartesi · 18:00
Juventus
2-0Maç sonucu · İY 2-0
Monza

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

3,54

En olası skor

2-0

%10

Ev sahibi kazanır
%73
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%12
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%88
2.5 üst
%68
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
03.12.81.30.40.10.0
17.67.33.41.10.30.0
29.89.34.41.40.30.1
38.47.93.81.20.30.1
45.45.12.40.80.20.0
52.82.61.20.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 67%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%61
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%71
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Monza 1431.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1431).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Juventus 1743.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Monza 1431.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Juventus 1743.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 2,57, Monza 0,95).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 2,57, Monza 0,95).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 2,57, Monza 0,95).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 2,57, Monza 0,95).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%27
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 2,57, Monza 0,95).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 2,57, Monza 0,95).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 2,57, Monza 0,95).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 2,57, Monza 0,95).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven63/100Orta risk
  • Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven63/100Yüksek risk
  • Juventus kalesini maçların %47'inde, Monza %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven68/100Düşük risk
  • Juventus için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven53/100Orta risk
  • Juventus için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven62/100Orta risk
  • Juventus için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven50/100Orta risk
  • Monza için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven76/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Juventus — Monza · Kuponperest