Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 4 msBeklenen toplam gol
2,96
En olası skor
1-1
%12
- Ev sahibi kazanır
- %39
- Beraberlik
- %24
- Deplasman kazanır
- %37
- Karşılıklı gol
- %61
- 1.5 üst
- %79
- 2.5 üst
- %58
- 3.5 üst
- %34
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5.3 | 7.7 | 5.8 | 2.9 | 1.1 | 0.3 |
| 1 | 7.5 | 12 | 8.5 | 4.2 | 1.6 | 0.5 |
| 2 | 5.6 | 8.3 | 6.2 | 3.1 | 1.1 | 0.3 |
| 3 | 2.7 | 4.1 | 3.0 | 1.5 | 0.6 | 0.2 |
| 4 | 1.0 | 1.5 | 1.1 | 0.5 | 0.2 | 0.1 |
| 5 | 0.3 | 0.4 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst
Uyum 46%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Internazionale Milano 1890.
- Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
- Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1890).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Juventus 1743.
- Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Internazionale Milano 1890.
- Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
- Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Juventus 1743.
- Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,46, Internazionale Milano 1,49).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,46, Internazionale Milano 1,49).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,46, Internazionale Milano 1,49).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,46, Internazionale Milano 1,49).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,46, Internazionale Milano 1,49).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,46, Internazionale Milano 1,49).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,46, Internazionale Milano 1,49).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,46, Internazionale Milano 1,49).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Juventus kalesini maçların %47'inde, Internazionale Milano %40'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Juventus için beklenen gol: 1,46.
- İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
- Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Juventus için beklenen gol: 1,46.
- İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
- Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Juventus için beklenen gol: 1,46.
- İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
- Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Internazionale Milano için beklenen gol: 1,49.
- Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Internazionale Milano için beklenen gol: 1,49.
- Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Internazionale Milano için beklenen gol: 1,49.
- Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Juventus iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.