KuponperestV2
21 Ocak Pazartesi · 20:30
Juventus
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Chievo Verona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,35

En olası skor

1-0

%19

Ev sahibi kazanır
%72
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%7
Karşılıklı gol
%30
1.5 üst
%67
2.5 üst
%41
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
0104.20.90.10.00.0
1198.11.70.20.00.0
2187.51.60.20.00.0
3114.71.00.10.00.0
45.12.20.50.10.00.0
51.90.80.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 67%
Dixon-Coles%93
Monte Carlo%93
Elo gücü%80
Ensemble sonucu%91

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Chievo Verona 1620.
  • Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1765 — 1620).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%9
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Juventus 1765.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%91
Güven67/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Chievo Verona 1620.
  • Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Juventus 1765.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,87, Chievo Verona 0,42).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,87, Chievo Verona 0,42).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,87, Chievo Verona 0,42).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,87, Chievo Verona 0,42).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,87, Chievo Verona 0,42).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,87, Chievo Verona 0,42).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,87, Chievo Verona 0,42).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,87, Chievo Verona 0,42).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %30'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%67
Güven60/100Orta risk
  • Juventus kalesini maçların %47'inde, Chievo Verona %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %70'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,42 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven72/100Düşük risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven61/100Orta risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven70/100Yüksek risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,42.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,42.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven77/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,42.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%9
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Juventus — Chievo Verona · Kuponperest