KuponperestV2
3 Kasım Cumartesi · 20:30
Juventus
3-1Maç sonucu · İY 2-1
Cagliari Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,48

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%57
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%72
2.5 üst
%44
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.86.82.80.70.10.0
114124.61.20.20.0
2129.43.71.00.20.0
36.45.12.10.50.10.0
42.62.10.80.20.00.0
50.90.70.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 98%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%81
Elo gücü%81
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Cagliari Calcio 1602.
  • Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1765 — 1602).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Juventus 1765.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Cagliari Calcio 1602.
  • Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Juventus 1765.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,64, Cagliari Calcio 0,80).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,64, Cagliari Calcio 0,80).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,64, Cagliari Calcio 0,80).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,64, Cagliari Calcio 0,80).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,64, Cagliari Calcio 0,80).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,64, Cagliari Calcio 0,80).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,64, Cagliari Calcio 0,80).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,64, Cagliari Calcio 0,80).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Juventus kalesini maçların %47'inde, Cagliari Calcio %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,80 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven67/100Düşük risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven70/100Yüksek risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven50/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven74/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Juventus iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Juventus — Cagliari Calcio · Kuponperest