3 Kasım Cumartesi · 20:30
Kuponperest analizi
JUV%55Beraberlik%23CCA%22
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 98%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Cagliari Calcio 1602.
- Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,64
Beklenen gol (dep.)
0,80
Toplam beklenen gol
2,44
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Cagliari Calcio 1602.
- Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1765 — 1602).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Juventus 1765.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,64, Cagliari Calcio 0,80).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,64, Cagliari Calcio 0,80).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Yüksek risk
- Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).