KuponperestV2
6 Ekim Pazar · 13:30
Juventus
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Cagliari Calcio

Kuponperest analizi

JUV%59Beraberlik%20CAG%21

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%79
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Cagliari Calcio 1549.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,96

Beklenen gol (dep.)

0,95

Toplam beklenen gol

2,90

En olası skor

1-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Cagliari Calcio 1549.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1549).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Juventus 1743.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,96, Cagliari Calcio 0,95).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,96, Cagliari Calcio 0,95).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).