KuponperestV2
21 Aralık Cumartesi · 15:00
Ipswich Town
0-4Maç sonucu · İY 0-3
Newcastle United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,60

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%35
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%75
2.5 üst
%48
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
07.29.46.52.91.00.3
19.0138.43.81.30.4
25.98.05.42.50.80.2
32.53.52.31.10.40.1
40.81.10.80.30.10.0
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 72%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%65
Elo gücü%75
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Ipswich Town 1462, Newcastle United 1625.
  • Ipswich Town iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1462 — 1625).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Ipswich Town 1462.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Ipswich Town 1462, Newcastle United 1625.
  • Ipswich Town iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Ipswich Town 1462.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,29, Newcastle United 1,36).
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,29, Newcastle United 1,36).
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,29, Newcastle United 1,36).
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,29, Newcastle United 1,36).
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,29, Newcastle United 1,36).
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,29, Newcastle United 1,36).
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Ipswich Town son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,29, Newcastle United 1,36).
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Ipswich Town son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,29, Newcastle United 1,36).
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Ipswich Town son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Ipswich Town son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • Ipswich Town kalesini maçların %3'inde, Newcastle United %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven65/100Orta risk
  • Ipswich Town için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • Ipswich Town için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • Ipswich Town için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven67/100Orta risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Ipswich Town iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Ipswich Town iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Ipswich Town iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Ipswich Town — Newcastle United · Kuponperest