Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 225 msBeklenen toplam gol
2,54
En olası skor
0-1
%12
- Ev sahibi kazanır
- %27
- Beraberlik
- %25
- Deplasman kazanır
- %48
- Karşılıklı gol
- %50
- 1.5 üst
- %72
- 2.5 üst
- %47
- 3.5 üst
- %25
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 8.0 | 11 | 8.7 | 4.3 | 1.6 | 0.5 |
| 1 | 8.1 | 12 | 9.2 | 4.6 | 1.7 | 0.5 |
| 2 | 4.4 | 6.5 | 4.9 | 2.4 | 0.9 | 0.3 |
| 3 | 1.6 | 2.3 | 1.7 | 0.9 | 0.3 | 0.1 |
| 4 | 0.4 | 0.6 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere
Uyum 84%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Ipswich Town 1462, Manchester United 1673.
- Ipswich Town iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
- Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1462 — 1673).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Ipswich Town 1462.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Ipswich Town 1462, Manchester United 1673.
- Ipswich Town iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
- Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Ipswich Town 1462.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,06, Manchester United 1,49).
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,06, Manchester United 1,49).
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,06, Manchester United 1,49).
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,06, Manchester United 1,49).
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,06, Manchester United 1,49).
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,06, Manchester United 1,49).
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Ipswich Town son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,06, Manchester United 1,49).
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Ipswich Town son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,06, Manchester United 1,49).
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Ipswich Town son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Ipswich Town son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Ipswich Town kalesini maçların %3'inde, Manchester United %20'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Ipswich Town için beklenen gol: 1,06.
- İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Ipswich Town için beklenen gol: 1,06.
- İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Ipswich Town için beklenen gol: 1,06.
- İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Manchester United için beklenen gol: 1,49.
- Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
- Ipswich Town iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Manchester United için beklenen gol: 1,49.
- Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
- Ipswich Town iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Manchester United için beklenen gol: 1,49.
- Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
- Ipswich Town iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,55.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,55.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.