KuponperestV2
17 Mart Pazar · 20:45
Internazionale Milano
1-1Maç sonucu · İY 1-0
SSC Napoli

Kuponperest analizi

IMI%61Beraberlik%18SNA%21

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%75
Güven69/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,67.
  • İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,67

Beklenen gol (dep.)

1,39

Toplam beklenen gol

4,07

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, SSC Napoli 1761.
  • Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1761).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Internazionale Milano 1890.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,67, SSC Napoli 1,39).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,67, SSC Napoli 1,39).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven56/100Orta risk
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Internazionale Milano — SSC Napoli · Kuponperest