27 Eylül Çarşamba · 20:45
Kuponperest analizi
IMI%80Beraberlik%11SCA%10
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%69
Güven70/100Orta riskModel uyumu 96%
Neden?
- Internazionale Milano için beklenen gol: 3,62.
- İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
- Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,62
Beklenen gol (dep.)
0,95
Toplam beklenen gol
4,56
En olası skor
3-0
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Sassuolo Calcio 1564.
- Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
- Simülasyonların %84'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1564).
- Simülasyonların %10'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Internazionale Milano 1890.
- Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,56 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,62, Sassuolo Calcio 0,95).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven66/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,56 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,62, Sassuolo Calcio 0,95).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,56 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).