KuponperestV2
10 Ekim Cumartesi · 18:00

Kuponperest analizi

IMI%72Beraberlik%15PCA%14

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%72
Güven64/100Orta riskModel uyumu 78%

Neden?

  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,65.
  • İç sahada maç başına 2,67 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,65

Beklenen gol (dep.)

1,02

Toplam beklenen gol

3,67

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%72
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Parma Calcio 1913 1543.
  • Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,67 gol attı.
  • Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1543).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Internazionale Milano 1890.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,65, Parma Calcio 1913 1,02).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,39 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,65, Parma Calcio 1913 1,02).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,39 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Internazionale Milano son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Internazionale Milano son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Internazionale Milano — Parma Calcio 1913 · Kuponperest