KuponperestV2
16 Eylül Cumartesi · 18:00
Internazionale Milano
5-1Maç sonucu · İY 2-0
Milan

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,25

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%86
2.5 üst
%65
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
03.74.83.41.50.50.1
16.99.76.63.01.00.3
26.99.46.53.01.00.3
34.56.14.21.90.70.2
42.23.02.10.90.30.1
50.91.20.80.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 72%
Dixon-Coles%86
Monte Carlo%88
Geçmiş frekans%98
Ensemble sonucu%89

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Milan 1752.
  • Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1752).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Internazionale Milano 1890.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Milan 1752.
  • Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Internazionale Milano 1890.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 1,96, Milan 1,37).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 1,96, Milan 1,37).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 1,96, Milan 1,37).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 1,96, Milan 1,37).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 1,96, Milan 1,37).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 1,96, Milan 1,37).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 1,96, Milan 1,37).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 1,96, Milan 1,37).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven64/100Orta risk
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven64/100Yüksek risk
  • Internazionale Milano kalesini maçların %40'inde, Milan %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven68/100Düşük risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven53/100Orta risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven69/100Yüksek risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven63/100Orta risk
  • Milan için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Internazionale Milano — Milan · Kuponperest