KuponperestV2
4 Mart Pazartesi · 20:45
Internazionale Milano
2-1Maç sonucu · İY 2-0
Genoa CFC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,91

En olası skor

3-0

%11

Ev sahibi kazanır
%82
Beraberlik
%10
Deplasman kazanır
%8
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%90
2.5 üst
%75
3.5 üst
%54

Skor olasılık matrisi

012345
02.41.90.90.20.10.0
16.85.92.50.70.10.0
29.98.43.61.00.20.0
39.58.13.51.00.20.0
46.95.92.50.70.20.0
54.03.41.50.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 85%
Dixon-Coles%55
Monte Carlo%61
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%75
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Genoa CFC 1579.
  • Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1579).
  • Simülasyonların %10'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Internazionale Milano 1890.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Genoa CFC 1579.
  • Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Internazionale Milano 1890.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%88
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %90'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,90, Genoa CFC 0,85).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,90, Genoa CFC 0,85).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,90, Genoa CFC 0,85).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,90, Genoa CFC 0,85).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%33
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,90, Genoa CFC 0,85).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,90, Genoa CFC 0,85).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,90, Genoa CFC 0,85).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,90, Genoa CFC 0,85).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven62/100Orta risk
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven62/100Orta risk
  • Internazionale Milano kalesini maçların %40'inde, Genoa CFC %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,85 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven74/100Düşük risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,90.
  • İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,58 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,90.
  • İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,58 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%58
Güven60/100Orta risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,90.
  • İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,58 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven57/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven75/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%60
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Internazionale Milano — Genoa CFC · Kuponperest