1 Nisan Pazartesi · 20:45
Kuponperest analizi
IMI%80Beraberlik%12EMP%8
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%69
Güven69/100Orta riskModel uyumu 96%
Neden?
- Internazionale Milano için beklenen gol: 3,53.
- İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
- Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,53
Beklenen gol (dep.)
1,04
Toplam beklenen gol
4,57
En olası skor
3-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Empoli 1507.
- Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
- Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1507).
- Simülasyonların %9'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Internazionale Milano 1890.
- Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,53, Empoli 1,04).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,53, Empoli 1,04).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).