KuponperestV2
4 Ekim Cumartesi · 19:00
Internazionale Milano
4-1Maç sonucu · İY 2-0
Cremonese

Kuponperest analizi

INT%81Beraberlik%11CRE%9

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%63
Güven65/100Orta riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Internazionale Milano için beklenen gol: 3,34.
  • İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
  • Cremonese deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

3,34

Beklenen gol (dep.)

0,82

Toplam beklenen gol

4,16

En olası skor

3-0

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%81
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Cremonese 1529.
  • Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
  • Simülasyonların %84'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1529).
  • Simülasyonların %10'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%9
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cremonese 1529, Internazionale Milano 1890.
  • Cremonese deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,34, Cremonese 0,82).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,34, Cremonese 0,82).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven62/100Orta risk
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Cremonese son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Internazionale Milano — Cremonese · Kuponperest