15 Ocak Çarşamba · 20:45
Kuponperest analizi
IMI%56Beraberlik%18BFC%26
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%68
Güven60/100Orta riskModel uyumu 74%
Neden?
- Internazionale Milano için beklenen gol: 2,22.
- İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
- Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,22
Beklenen gol (dep.)
1,52
Toplam beklenen gol
3,74
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Bologna FC 1909 1676.
- Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1676).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Internazionale Milano 1890.
- Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,22, Bologna FC 1909 1,52).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,22, Bologna FC 1909 1,52).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).