KuponperestV2
15 Ocak Çarşamba · 20:45
Internazionale Milano
2-2Maç sonucu · İY 2-1
Bologna FC 1909

Kuponperest analizi

IMI%50Beraberlik%20BFC%30

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%61
Güven61/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,02.
  • İç sahada maç başına 2,67 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,02

Beklenen gol (dep.)

1,67

Toplam beklenen gol

3,69

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Bologna FC 1909 1676.
  • Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,67 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1676).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Internazionale Milano 1890.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,02, Bologna FC 1909 1,67).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,02, Bologna FC 1909 1,67).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Internazionale Milano son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven55/100Orta risk
  • Internazionale Milano son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Internazionale Milano — Bologna FC 1909 · Kuponperest