KuponperestV2
7 Nisan Pazartesi · 00:30
Internacional
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Cruzeiro EC

Kuponperest analizi

SCI%36Beraberlik%25CRU%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%64
Güven58/100Orta riskModel uyumu 75%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Internacional 1496.
  • Cruzeiro EC deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,52

Beklenen gol (dep.)

1,37

Toplam beklenen gol

2,89

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Internacional 1496, Cruzeiro EC 1609.
  • Internacional iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1496 — 1609).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Internacional 1496.
  • Cruzeiro EC deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Internacional 1,52, Cruzeiro EC 1,37).
  • Internacional son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Internacional 1,52, Cruzeiro EC 1,37).
  • Internacional son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internacional son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • Internacional son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Internacional — Cruzeiro EC · Kuponperest