KuponperestV2
26 Aralık Çarşamba · 20:30
Inter
1-0Maç sonucu · İY 0-0
SSC Napoli

Kuponperest analizi

INT%48Beraberlik%21SNA%31

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%62
Güven54/100Orta riskModel uyumu 63%

Neden?

  • Inter için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,97

Beklenen gol (dep.)

1,20

Toplam beklenen gol

3,17

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, SSC Napoli 1791.
  • Inter iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1791).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Inter 1620.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Inter 1,97, SSC Napoli 1,20).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Inter 1,97, SSC Napoli 1,20).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Inter son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven59/100Orta risk
  • Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Inter — SSC Napoli · Kuponperest