KuponperestV2
10 Mart Pazar · 15:00
Inter
2-0Maç sonucu · İY 0-0
SPAL 2013 Ferrara

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 41 ms

Beklenen toplam gol

3,68

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%82
Beraberlik
%12
Deplasman kazanır
%6
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%89
2.5 üst
%71
3.5 üst
%51

Skor olasılık matrisi

012345
02.91.90.70.20.00.0
18.15.71.90.40.10.0
2128.12.80.60.10.0
3117.72.70.60.10.0
48.15.61.90.40.10.0
54.63.21.10.30.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%55
Monte Carlo%56
Ensemble sonucu%55

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%72
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Inter iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Inter 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%89
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Inter iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%28
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Inter 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,88, SPAL 2013 Ferrara 0,69).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,88, SPAL 2013 Ferrara 0,69).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,88, SPAL 2013 Ferrara 0,69).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,88, SPAL 2013 Ferrara 0,69).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,88, SPAL 2013 Ferrara 0,69).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,88, SPAL 2013 Ferrara 0,69).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Inter son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,88, SPAL 2013 Ferrara 0,69).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Inter son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,88, SPAL 2013 Ferrara 0,69).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Inter son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven52/100Yüksek risk
  • Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven52/100Yüksek risk
  • Inter kalesini maçların %33'inde, SPAL 2013 Ferrara %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,69 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Inter için beklenen gol: 2,88.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%78
Güven66/100Orta risk
  • Inter için beklenen gol: 2,88.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%55
Güven60/100Orta risk
  • Inter için beklenen gol: 2,88.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,69.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Inter iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,69.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Inter iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven74/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,69.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Inter iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%61
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%8
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,00 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%62
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,00 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Inter — SPAL 2013 Ferrara · Kuponperest