KuponperestV2
27 Ağustos Cumartesi · 17:30
Hull City
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Manchester United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

2,14

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%63
2.5 üst
%35
3.5 üst
%17

Skor olasılık matrisi

012345
013115.11.50.40.1
114136.01.80.40.1
28.67.83.61.10.20.0
33.43.11.40.40.10.0
41.00.90.40.10.00.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 66%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%65
Geçmiş frekans%52
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hull City 1632, Manchester United 1712.
  • Hull City iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1712).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1712, Hull City 1632.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hull City 1632, Manchester United 1712.
  • Hull City iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1712, Hull City 1632.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (Hull City 1,18, Manchester United 0,91).
  • Hull City son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%65
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (Hull City 1,18, Manchester United 0,91).
  • Hull City son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (Hull City 1,18, Manchester United 0,91).
  • Hull City son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (Hull City 1,18, Manchester United 0,91).
  • Hull City son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (Hull City 1,18, Manchester United 0,91).
  • Hull City son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (Hull City 1,18, Manchester United 0,91).
  • Hull City son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Hull City son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (Hull City 1,18, Manchester United 0,91).
  • Hull City son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Hull City son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (Hull City 1,18, Manchester United 0,91).
  • Hull City son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Hull City son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • Hull City son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • Hull City kalesini maçların %23'inde, Manchester United %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven66/100Orta risk
  • Hull City için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • Hull City için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Hull City için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven44/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Hull City iç sahada maç başına 1,57 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven49/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Hull City iç sahada maç başına 1,57 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Hull City iç sahada maç başına 1,57 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%71
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,17 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,17 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hull City — Manchester United · Kuponperest