KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 15:00
Huddersfield Town
0-2Maç sonucu · İY 0-2
Tottenham Hotspur

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 59 ms

Beklenen toplam gol

1,96

En olası skor

1-1

%16

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%32
Deplasman kazanır
%40
Karşılıklı gol
%38
1.5 üst
%61
2.5 üst
%30
3.5 üst
%12

Skor olasılık matrisi

012345
014169.03.40.90.2
112137.42.80.80.2
24.95.53.11.20.30.1
31.31.50.80.30.10.0
40.30.30.20.10.00.0
50.00.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 50%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%70
Geçmiş frekans%51
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Huddersfield Town 1620, Tottenham Hotspur 1533.
  • Huddersfield Town iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1533).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Huddersfield Town 1620.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Huddersfield Town 1620, Tottenham Hotspur 1533.
  • Huddersfield Town iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Huddersfield Town 1620.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%65
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %68'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Huddersfield Town 0,83, Tottenham Hotspur 1,12).
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%63
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Huddersfield Town 0,83, Tottenham Hotspur 1,12).
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Huddersfield Town 0,83, Tottenham Hotspur 1,12).
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%16
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Huddersfield Town 0,83, Tottenham Hotspur 1,12).
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Huddersfield Town 0,83, Tottenham Hotspur 1,12).
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Huddersfield Town 0,83, Tottenham Hotspur 1,12).
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Huddersfield Town son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%65
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Huddersfield Town 0,83, Tottenham Hotspur 1,12).
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Huddersfield Town son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%84
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Huddersfield Town 0,83, Tottenham Hotspur 1,12).
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Huddersfield Town son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Huddersfield Town son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Huddersfield Town kalesini maçların %13'inde, Tottenham Hotspur %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,83 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven58/100Orta risk
  • Huddersfield Town için beklenen gol: 0,83.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven66/100Yüksek risk
  • Huddersfield Town için beklenen gol: 0,83.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven76/100Yüksek risk
  • Huddersfield Town için beklenen gol: 0,83.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven67/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Huddersfield Town iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Huddersfield Town iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven76/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Huddersfield Town iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%58
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,95.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,95.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Huddersfield Town — Tottenham Hotspur · Kuponperest