20 Ekim Pazar · 16:30
Kuponperest analizi
KSV%52Beraberlik%24UNB%24
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%89
Güven66/100Düşük riskModel uyumu 70%
Neden?
- Holstein Kiel için beklenen gol: 2,47.
- İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
- 1. FC Union Berlin deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,47
Beklenen gol (dep.)
1,29
Toplam beklenen gol
3,76
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven35/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Holstein Kiel 1490, 1. FC Union Berlin 1552.
- Holstein Kiel iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1490 — 1552).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, Holstein Kiel 1490.
- 1. FC Union Berlin deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Holstein Kiel 2,47, 1. FC Union Berlin 1,29).
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Holstein Kiel 2,47, 1. FC Union Berlin 1,29).
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Holstein Kiel son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- Holstein Kiel son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).