KuponperestV2
25 Ağustos Pazar · 18:00
Hertha
0-3Maç sonucu · İY 0-1
VfL Wolfsburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,67

En olası skor

2-1

%8

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%86
2.5 üst
%70
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.73.82.91.40.50.2
15.68.56.23.11.10.3
26.19.16.73.31.20.4
34.46.54.82.40.90.3
42.43.52.61.30.50.1
51.01.51.10.60.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 86%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%67
Geçmiş frekans%73
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, VfL Wolfsburg 1534.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1534).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Hertha 1620.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, VfL Wolfsburg 1534.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Hertha 1620.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,15, VfL Wolfsburg 1,48).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,15, VfL Wolfsburg 1,48).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,15, VfL Wolfsburg 1,48).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,15, VfL Wolfsburg 1,48).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,15, VfL Wolfsburg 1,48).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,15, VfL Wolfsburg 1,48).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,15, VfL Wolfsburg 1,48).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,15, VfL Wolfsburg 1,48).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven56/100Orta risk
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • Hertha kalesini maçların %10'inde, VfL Wolfsburg %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven61/100Orta risk
  • Hertha için beklenen gol: 2,15.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven43/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 2,15.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 2,15.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven63/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hertha — VfL Wolfsburg · Kuponperest