KuponperestV2
6 Mayıs Cumartesi · 15:30
Hertha
2-1Maç sonucu · İY 2-1
VfB Stuttgart

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,91

En olası skor

1-2

%8

Ev sahibi kazanır
%32
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%47
Karşılıklı gol
%75
1.5 üst
%91
2.5 üst
%75
3.5 üst
%55

Skor olasılık matrisi

012345
01.83.84.33.11.70.8
13.27.27.95.83.21.4
23.06.57.25.32.91.3
31.84.04.43.21.80.8
40.81.82.01.50.80.4
50.30.70.70.50.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 86%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%65
Geçmiş frekans%60
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, VfB Stuttgart 1722.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1722).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, Hertha 1620.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, VfB Stuttgart 1722.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, Hertha 1620.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,84, VfB Stuttgart 2,20).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,84, VfB Stuttgart 2,20).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,84, VfB Stuttgart 2,20).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,84, VfB Stuttgart 2,20).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,84, VfB Stuttgart 2,20).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,84, VfB Stuttgart 2,20).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,84, VfB Stuttgart 2,20).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,84, VfB Stuttgart 2,20).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven63/100Orta risk
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • Hertha kalesini maçların %10'inde, VfB Stuttgart %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %25'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven69/100Düşük risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven70/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,20.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven60/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,20.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,20.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hertha — VfB Stuttgart · Kuponperest