KuponperestV2
4 Mayıs Cumartesi · 15:30
Hertha
3-1Maç sonucu · İY 2-0
VfB Stuttgart

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

4,22

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%42
Karşılıklı gol
%80
1.5 üst
%93
2.5 üst
%78
3.5 üst
%58

Skor olasılık matrisi

012345
01.73.33.62.61.40.6
13.16.97.35.22.81.2
23.26.87.35.22.81.2
32.14.64.93.51.90.8
41.12.32.41.70.90.4
50.40.91.00.70.40.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%90
Geçmiş frekans%89
Ensemble sonucu%89

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, VfB Stuttgart 1734.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1734).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Hertha 1620.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, VfB Stuttgart 1734.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Hertha 1620.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,00, VfB Stuttgart 2,14).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%92
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,00, VfB Stuttgart 2,14).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,00, VfB Stuttgart 2,14).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%57
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,00, VfB Stuttgart 2,14).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%40
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,00, VfB Stuttgart 2,14).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,00, VfB Stuttgart 2,14).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,00, VfB Stuttgart 2,14).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%43
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,00, VfB Stuttgart 2,14).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%75
Güven62/100Orta risk
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %80'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • Hertha kalesini maçların %10'inde, VfB Stuttgart %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %20'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven67/100Düşük risk
  • Hertha için beklenen gol: 2,00.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 2,00.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 2,00.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven73/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,14.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven61/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,14.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven64/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,14.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hertha — VfB Stuttgart · Kuponperest