KuponperestV2
25 Ocak Cuma · 20:30
Hertha
2-2Maç sonucu · İY 2-2
Schalke 04

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,05

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%46
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%32
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%81
2.5 üst
%59
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.55.94.11.90.60.2
17.6117.23.31.10.3
26.89.36.42.91.00.3
34.05.43.71.70.60.2
41.72.41.60.70.30.1
50.60.80.60.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 86%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%68
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, Schalke 04 1615.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1615).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Hertha 1620.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, Schalke 04 1615.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Hertha 1620.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,76, Schalke 04 1,37).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,76, Schalke 04 1,37).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,76, Schalke 04 1,37).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,76, Schalke 04 1,37).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,76, Schalke 04 1,37).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,76, Schalke 04 1,37).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,76, Schalke 04 1,37).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,76, Schalke 04 1,37).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Hertha kalesini maçların %10'inde, Schalke 04 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven39/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven47/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hertha — Schalke 04 · Kuponperest