KuponperestV2
21 Nisan Pazar · 18:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 40 ms

Beklenen toplam gol

3,40

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%63
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%84
2.5 üst
%67
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.53.82.20.80.20.1
17.68.84.91.80.50.1
28.79.85.52.10.60.1
36.57.34.11.50.40.1
43.64.12.30.90.20.1
51.61.81.00.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 65%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%82
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, Hannover 96 1620.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, Hertha 1620.
  • Hannover 96 deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, Hannover 96 1620.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, Hertha 1620.
  • Hannover 96 deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven55/100Orta risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,24, Hannover 96 1,12).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,24, Hannover 96 1,12).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,24, Hannover 96 1,12).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,24, Hannover 96 1,12).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,24, Hannover 96 1,12).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,24, Hannover 96 1,12).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,24, Hannover 96 1,12).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,24, Hannover 96 1,12).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven54/100Orta risk
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Hannover 96 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven54/100Yüksek risk
  • Hertha kalesini maçların %10'inde, Hannover 96 %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven58/100Orta risk
  • Hertha için beklenen gol: 2,24.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Hannover 96 deplasmanda maç başına 2,79 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven41/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 2,24.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Hannover 96 deplasmanda maç başına 2,79 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 2,24.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Hannover 96 deplasmanda maç başına 2,79 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven56/100Orta risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven51/100Yüksek risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven66/100Yüksek risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven49/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven41/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hertha — Hannover 96 · Kuponperest