KuponperestV2
8 Aralık Cumartesi · 18:30
Hertha
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Eintracht Frankfurt

Kuponperest analizi

HER%45Beraberlik%25EFR%30

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%75
Güven67/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Beklenen gol (ev)

2,29

Beklenen gol (dep.)

1,74

Toplam beklenen gol

4,03

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, Eintracht Frankfurt 1614.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1614).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, Hertha 1620.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,29, Eintracht Frankfurt 1,74).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,29, Eintracht Frankfurt 1,74).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%75
Güven67/100Orta risk
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Hertha — Eintracht Frankfurt · Kuponperest